komende tijd

De complete agenda met optredens die na volgende week plaatsvinden. Deze lijst wordt voortdurend bijgewerkt en aangevuld. Heb je aanvullingen/opmerkingen? Mail ons!
Copyright: Bandjeskieken.nl
_________________

DONDERDAG 7 MAART
• Ilse DeLange
Theater De Storm Winterswijk
_________________

VRIJDAG 8 MAART
• The Early Beatles Undercover
DRU Poppodium Ulft

• Enorm (A Story Night with Enorm)
De Mattelier Grroenlo
_________________

ZATERDAG 9 MAART
• Jan Ottinkband en Susan Waanders
Podium Neede

• DROCK
• BöKKERS
Witkamp Laren

• Callahan Clearwater Revival
Verenigingsgebouw Wilhelmina te Kotten

• Might B Loud
De Hoeksteen Borculo

• Yada Yada
Rockcafé Taste Groenlo

• Beast of Maiden
Café de Stam Winterswijk
_________________

ZONDAG 10 MAART
• Erwin Nijhoff 15.00u
Stadsbierhuys De Waag Doesburg

• KatZmaV
• Brand New Bag
Streeckgenoot Doetinchem
_________________

VRIJDAG 15 MAART
• Daniël Lohues
DRU Poppodium Ulft

• The Sec
HCR Prinsen Haarlo

• Imperfeckt
De Baard van Warnsveld
_________________

ZATERDAG 16 MAART
• Smoezelig

• The Lochmess Clan
• Dweilorkest ’t Spult
• Mama Juke
• Popkoor Backcorner
Theater Hanzehof & Buitensociëteit Zutphen

• Roberto Jacketti & The Scooters
Theater De Storm

Open Podium
Cafe ’t Bolwerk Winterswijk

• Westwärts
• DONDER (ep release)
Rockcafe Taste Groenlo
_________________

ZONDAG 17 MAART
• Great
• Blues Factor
• Black Picasso
Locals Live vanaf 14:00u
DRU Poppodium Ulft

• De Bankdirecteuren 14.30-18.30u
Poppodium BuitenSoos
Theater Hanzehof & Buitensociëteit Zutphen
_________________

VRIJDAG 22 MAART
• NUFO & SUPPORT
Cafe ’t Bolwerk Winterswijk
_________________

ZATERDAG 23 MAART
• De Boetners
Uutgekleed 2
Amphion Theater Doetinchem

• Drukwerk
• Mojo Clinton
•  Mooi Wark
• De Paloma’s
• De Heinoos
Opening Tour 2023
Café De Tol Zelhem

• Flying Feathers (support)
• Lady en de Vageband (25 jaar)
Ons Huis Hengelo

• Remedy
Muziekcafe Kashmir Ulft

• Supportact
• Spectrum (o.a. Steely Dan)
Poppodium De Leeuwerik
DWK-gebouw Zutphen

• Rolling Stones Coverband Undercover
SETZ Huiskamer & Slijterij Aalten
_________________

ZONDAG 24 MAART
• The Porch People
• Boh Foi Toch
• Livin’ Room
• Smoorverliefd (Doe Maar tribute)
• Handkar Trio
• De Heinoos
Opening Tour 2023
Café De Tol Zelhem

• SugaRiff
Café de Stam Winterswijk
_________________

ZATERDAG 30 MAART
• Kaliber
Verenigingsgebouw Juliana Woold

• Xxxxxx
Hoonderrock
Kerkemeijer Borculo

• Stainless
Paaspop Zieuwent

• Sem Jansen en Leif de Leeuw
Koppelkerk Bredevoort

• Xxxxx
Boak Valley
Café Herfkens Baak

• The Euros
PaasParty Meddo
_________________

ZONDAG 31 MAART
• ONWIES
Noaberz Dinxperlo

• Jackfire
Paasvuurfeest
Kerkemeijer Borculo

• Xxxxx
Boak Valley
Café Herfkens Baak

• Jody Bernal
• A*Fever xs – Abba tribute
PaasParty Meddo
_________________

VRIJDAG 5 APRIL
• Bökkers
DRU Poppodium Ulft
_________________

ZONDAG 7 APRIL
• De Evening Stars
• Lucas & Gea
• Rien Salet
• De Tornado’s
• Anita Berends
• Handkar Trio
• Anita & Ed
Piraten Café
Loilderhofweg 7a, Didam
_________________

VRIJDAG 12 APRIL
• Vandenberg
DRU Poppodium Ulft

• Xxxxxx
Piepkesbal Geesteren
_________________

ZATERDAG 13 APRIL
• Mother Mercury (Queen tribute)
• LikeU2
• The Scientist (Coldplay tribute)
• Does Your Mother Know (ABBA tribute)
• Bad Medicine (Bon Jovi tribute)
• Callahan Clearwater Revival
• From USA (60’s 70’s 80’s covers)
Tribute Fest
City Lido Groenlo

• Xxxxx
Broek Uut Fuif Bekveld

• L.A. Blues
• Men of Culture 20.00-21.30u
• Satisfexy 22.00-23.30u
• Bold & Heavy
Fexy Fest
De Porre Harreveld

• DR. RATTLE & MR. JIVE (BLUES, BOOGIE, ROCK & ROLL)
Café ’t Bolwerk Winterswijk

• De Paloma’s
10 jarig jubileumfeest Vragender
_________________

VRIJDAG 19 APRIL
• Delicious Surprise (Beth Hart tribute)
• Alaniz Morizzette
Ladies Rock Night
P8 Terborg

• Jon amor trio
ABC Live Music Club
Streeckgenoot Doetinchem
_________________

ZATERDAG 20 APRIL
• Xxxxx
Achterhoekse Band Competitie
DRU Poppodium Ulft
_________________

ZONDAG 21 APRIL
• Tim Knol & Nico Dijkshoorn 15:30u
Rockcafé Taste Groenlo

• Mathilde Santing 14:00u
Kasteel Hackfort Vorden
_________________

WOENSDAG 24 APRIL
• Carl Verheyen – Official (gitarist van Supertramp)
Koppelkerk Bredevoort
_________________

VRIJDAG 26 APRIL
• Billy Joël Experience
Theater ’t Spieker Eibergen

• Jahmila (I)
Cafe ’t Bolwerk Winterswijk
_________________

VRIJDAG 3 MEI
• Ocobar speelt Clapton
Amphion Theater Doetinchem

• André Manuel (De Zieke Geest)
Koppelkerk Bredevoort

• Rowwen Hèze
DRU Poppodium Ulft
_________________

DONDERDAG 9 MEI
• Normaal
Lochem

• The Sec
Setz Huiskamer en Slijterij Aalten
_________________

VRIJDAG 10 MEI
• The Sec
Hippisch Centrum De Achterhoek Aalten
_________________

ZATERDAG 11 MEI
• Normaal
Lochem
_________________

ZATERDAG 18 MEI
• Story of the Cats
Theater ’t Spieker Eibergen

• Edward Reekers – The Liberty Project
DRU poppodium Ulft

• Cannibalistic Sqvirrel
• Bismut
• Vengeance
• More t.b.a.

Achterhoeks Metalfest
Openluchttheater Eibergen
_________________

VRIJDAG 24 MEI
• Curls on Fire 12.5 jaar
• Fabulous Fif-Teen
City Lido Groenlo

• Xxxxxx
Sjoksfestival Aalten
_________________

ZATERDAG 25 MEI
• Infloyd
DRU Poppodium Ulft

• Xxxxxx
Sjoksfestival Aalten
_________________

ZONDAG 26 MEI
• Jeroen Kramer
Theater Onder de Molen Linde (Vorden)
_________________

VRIJDAG 31 MEI
• Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZATERDAG 1 JUNI
• Edwin Evers Band
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZONDAG 2 JUNI
• BeeGees Forever
Bronsbergenmeer Zutphen
_________________

DONDERDAG 6 JUNI
• Danny Vera
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZATERDAG 15 JUNI
Staconcert Needse/Berkellandse bands
Podium Neede

• DeWolff
Openluchttheater Eibergen
_________________

VRIJDAG 21 JUNI
• Mark’s Hazes tribute
Loco Live Lievelde

• At-One
Gruune Cross Doetinchem
_________________

ZATERDAG 22 JUNI
• Chicago Funk
• BeeGees Forever
Loco Live Lievelde

• Xxxxx
Loco Live! Lievelde
_________________

ZONDAG 23 JUNI
• The OSC
Theater Onder de Molen Linde-Vorden

• AkoestikA
• Q-Select
• The Sec
• The Seventies
Kleintje Woodstock Borculo
_________________

VRIJDAG 28 JUNI
• Stef Bos
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZATERDAG 6 JULI
• Xxxx
• Marlon Pichel
Halfway Hairlow
_________________

ZATERDAG 13 JULI
• Village Funk
Kerkemeijer Borculo
_________________

VRIJDAG 30 AUGUSTUS
• Rowwen Hèze
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZATERDAG 31 AUGUSTUS
• Night Fever: (Bee Gees tribute)
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZATERDAG 21 SEPTEMBER
• Julian Sas – 30 jaar
DRU Poppodium Ulft

• Flemming
Openluchttheater Eibergen
_________________

ZONDAG 20 OKTOBER
• The OSC
Kerkje Silvolde
_________________

DONDERDAG 12 DECEMBER
• Tristan
Mr.Jazz Zutphen

Check ons op social media