Check Bandjes kieken Twente op facebook en instagram

Deze Week

WOENSDAG 14 NOVEMBER
King Champion Sounds
TANKSTATION · Enschede
_________________________________

DONDERDAG 15 NOVEMBER
• GeDoeMaar (Tribute, Nederpop)
Cafe De Cactus Muziekcafe Hengelo

• AUFGLAUFT
• Yellowjackets
Poppodium Metropool Hengelo
_________________________________

VRIJDAG 16 NOVEMBER
Popronde Enschede previews
• ANNA-ROSE 14:45u – Boekhandel Broekhuis
• Gyo Kretz 15:00u – KLOF
• YVI 15:00u – Meisje
• Wildebeast 15:30u – Planet of Sound
• Ziggy Splynt 15:30u – Kaj’s Guitarstore
• Nona 16:15u – Boekhandel Broekhuis
Popronde sessions
• John-Lewis Cabot 19:30u – Torenkamer Grote Kerk
• Lilø 20:30u – Torenkamer Grote Kerk
• Dusty Stray 21:30u – Torenkamer Grote Kerk
• Sam & Julia 22:30u – Torenkamer Grote Kerk
• Kid Harlequin 23:30u – Torenkamer Grote Kerk
Popronde line up
• Ziggy Splynt 18:30u – Jansen & Janssen,
• Dusty Stray 20:00u – Stanislaus Brewskovitch – Sjikkertuin
• Sam & Julia 20:00u – Twentsche Foodhal,
• YVI 20:00u – Café LP
• Jasper Mook 20:15u – Bar Update
• Coolboxer 20:30u – Planet of Sound
• St. Maane 20:45u – Concordia Theater
• Anemone 21:00u – Jansen & Janssen
• Lotte Walda 21:00u – Perron 22
• Nona 21:00u – Metropool Enschede,
• TAPE TOY 21:00u – Stanislaus Brewskovitch
• Faradays 21:15u – België
• Moon Moon Moon 21:15u – Concordia Expo
• Gyo Kretz 21:30u – Holland Casino
• Kid Harlequin 21:30u – Rocks
• LOVE COUPLE 21:30u – Club Recklezz
• The Tambles 21:30u – Twentsche Foodhal
• John-Lewis Cabot 22:00u – Stanislaus Brewskovitch – Sjikkertuin
• Surf Aid-Kit 22:00u – Café LP
• ANNA-ROSE 22:15u – Metropool Enschede
• Snow Coats 22:15u – Bar Update,
• VENHILL 22:30u – Jansen & Janssen
• Teddy’s Hit 22:45u – België
• Nieuwegrond 23:00u – Concordia Theater
• Subterranean Street Society 23:00u – Molly Malone
• Van Common 23:00u – Club Recklezz
• Yip Roc 23:00u – Stanislaus Brewskovitch
• Wildebeast 23:15u – Rocks
• Lilø 23:30u – Holland Casino
• Playground Zer0 00:15u – Bar Update
• Kitchenette 00:30u – Club Recklezz
Popronde Enschede

• ATEMLOS WIE HELENE (Helene Fischer Tribute)
Kolderhoeve party / Café van Otten Haaksbergen

• NIE WIES
Cafe de Barbier Hellendoorn

• Nielson
Metropool Hengelo

• U2Faces (Tribute to U2)
Irish Pub & Restaurant The Shamrock te Almelo

• The Euros
Bie Toontje Holten
_________________________________

ZATERDAG 17 NOVEMBER
• Wende
Poppodium Metropool Hengelo

• The Youngsters
Café De Kachel Nijverdal

• Maple
• Bettie Serveert
Metropool Enschede

• Street Fighting Men (Stones tribute)
• Beatline (Sixties covers)
Bowlingboerderij Nijverdal

• Dark Fluid
Proeflokaal België Almelo

• Rattletrap
Café De Kachel Nijverdal

• Five and Dime
Café de Brug Geerdijk
_________________________________

ZONDAG 18 NOVEMBER
• DENNIE CHRISTIAN & de PALOMA’s
Kolderhoeve party / Café van Otten Haaksbergen

• Young Gun Silver Fox
Metropool Enschede

• Annet Nikamp
De Smidse Nijverdal

• Plork en de Aannemers
Dancing Bruins · Saasveld

• Eastmen Company 15:00u
Restaurant Droste’s Tubbergen